TGD   O kancelarii   Usługi   Honorarium   Aktualności   Kontakt   Radca  
   
     
    
   DORADCA PODATKOWY

   Andrzej Tysier
 
  Andrzej Tysier,

doradca podatkowy, wpisany pod nr 11564 na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych

W maju 2010 r. złożyłem ostatni egzamin w zakresie doradztwa podatkowego. Posiadam ogromne doświadczenie zawodowe związane z podatkami, księgami, audytem ksiąg jak i procedurami podatkowymi, z którego korzystam świadcząc usługi doradztwa.
Przez ponad 20 lat pracowałem w administracji podatkowej zajmując się przede wszystkim podatkami. Około 15 ostatnich lat pracy poświęciłem kontrolując księgi różnego rodzaju podmiotów gospodarczych pod kątem m.in. podatków dochodowych jak i podatku od towarów i usług. Znane są mi kryteria doboru podmiotów do kontroli, postępowań podatkowych i czynności sprawdzających w obszarach uznawanych przez organy podatkowe jako wrażliwe.

W zakresie doradztwa podatkowego pomagam moim klientom w optymalizowaniu rozwiązań podatkowych i praktycznym ich stosowaniu w działalności gospodarczej.
Wspieram również moich klientów w prowadzeniu i rozwijaniu działalności, zapewniając im fachową pomoc i zmniejszając ryzyko podatkowe w podejmowaniu decyzji.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach i innych formach dokształcania oraz aktywnie śledzę zmiany w obowiązujących przepisach prawa.

Posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z art. 44 ust.1 ustawy o doradztwie podatkowym (tj: Dz.U. z 2011 r., Nr 41, poz. 213).


 
     
   

TGD KancelarieKancelaria Radcy PrawnegoKancelaria Podatkowa